LAWETA.KRAKOW.PL

LAWETA KRAKÓW I OKOLICE 24H

blog

ZADZWOŃ TERAZ
503 102 375

Sprowadzenie auta z zagranicy jak to wygląda w praktyce?

Zakup własnego samochodu jest niezwykłym przeżyciem, ale i wymaga poczynienia pewnych kroków. Oprócz podjęcia decyzji co do wyglądu i rodzaju auta konieczne jest także zadbanie o różne szczegóły w tym dość często sam transport pojazdu. Ma to ogromne znaczenie zwłaszcza, gdy w grę wchodzi sprowadzenie auta z zagranicy.

 

Zakup auta zagranicą – co dalej?

 

Co raz więcej ludzi poszukuje samochodów, które nie tylko będą prezentowały się nieźle pod względem wizualnym i technicznym, ale jednocześnie ich koszt nie będzie zbyt wysoki. Stąd też w niektórych kręgach bardzo popularne jest sprowadzanie samochodów z zagranicy. Transportem samochodów zajmuje się na przykład firma oferująca lawetowanie i działająca na co dzień w Krakowie.

czytaj więcej »

Wypadek drogowy co zrobić z uszkodzonym samochodem?

Niestety, ale każdego dnia na drogach naszego kraju dochodzi do mniej lub bardziej poważnych wypadków drogowych. Takie sytuacje zdarzają się o każdej porze dnia i nocy, dlatego najlepsze firmy holujące oferują swoje usługi lawetą w Krakowie całodobowo. Oznacza to, że bez względu na godzinę można z łatwością uzyskać profesjonalną pomoc i wsparcie. Nierzadko bowiem w wyniku wypadku dochodzi do uszkodzenia auta, a to czy nadaje się on do dalszej jazdy jest zależne od stopnia i rodzaju uszkodzenia. Czasami można z powodzeniem ruszać w dalszą trasę by w późniejszym czasie dokonać naprawy niewielkich uszkodzeń. Jednak zdarzyć się może, że auto jest na tyle zniszczone, że dalsze poruszanie się jest po prostu niemożliwe. Wtedy właśnie mieszkańcy Krakowa mogą właśnie wybrać telefon do firmy oferującej lawety.

 

Holowanie pojazdów

 

Najczęstszym rozwiązaniem, które okazuje się być tak naprawdę jedynym możliwym jest odholowanie auta uszkodzonego podczas wypadku do warsztatu mechanicznego…

 

 

czytaj więcej »

JAK UZYSKAĆ POMOC NA TRASIE W PRZYPADKU AWARII AUTA?

Dość często kierowcy samochodów spotkać mogą się z sytuacją, gdy to oni sami lub mijani na drodze uczestnicy ruchu napotykają na nagłą awarię pojazdu. Takie sytuacje zdarzają się praktycznie każdego dnia, dlatego też usługa lawetą samochodów na terenie Krakowa i jego okolic cieszy się dużym zainteresowaniem. Nie zawsze oczywiście chodzi konkretnie o holowanie uszkodzonych pojazdów do mechanika. Często awarie są na tyle niewielkie, że nie ma konieczności zamawiania lawety. Wystarczającą pomocą jest bowiem wykonanie naprawy na drodze przez profesjonalistę.

 

Holowanie czy naprawa?

 

W niektórych przypadkach uszkodzone auto nadaje się jedynie do odholowania, a w innych można je z powodzeniem naprawić w kilka minut. Skąd jednak kierowca ma wiedzieć, która opcja dotyczy jego auta? O tym czy dany pojazd może zostać naprawione decyduje specjalista, z którym kontaktuje się kierowca pojazdu. Firma oferująca usługę lawetą całodobowo działa prężnie na terenie Krakowa i okolicznych miejscowości. Jeden z jej pracowników przeprowadza zawsze wywiad z kierowcą, poprzez który podejmuje decyzje o wysłaniu na miejsce lawety lub też eksperta od napraw.

 

 

czytaj więcej »

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 7

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY