LAWETA.KRAKOW.PL

LAWETA KRAKÓW I OKOLICE 24H

Awaryjne uruchomienie samochodu

ZADZWOŃ TERAZ
503 102 375

Awaryjne uruchamianie SAMOCHODU

POMOC DROGOWA W KRAKOWIE I OKOLICACH

O każdej porze roku, ale szczególnie zimą niegarażowane auta mogą przysparzać wiele problemów. Otóż nierzadko zdarza się, że samochody pozostawione na wiele godzin ma mrozie rankiem po prostu nie chcą odpalić. Przyczyn kłopotów z odpaleniem auta może być także więcej, dlatego tak naprawdę nie posiadając specjalistycznej wiedzy ciężko jest cokolwiek zdziałać by naprawić samochód na własną rękę. Nasza firma, która oferuje lawetę w Krakowie i całej okolicy zajmuje się również niesieniem pomocy w awaryjnych sytuacjach związanych z brakiem zapłonu w samochodzie. Taka pomoc jest szczególnie ważna, gdy samochód nie chce odpalić, a jego właściciel śpieszy się do pracy lub na ważne spotkanie.

 

 

 

 

 

skontaktuj się »

Dość częstą przyczyną niemożności odpalenia samochodu jest znany chyba każdemu problem, a mianowicie rozładowany akumulator. W takich warunkach auto nie chce odpalić, a różne próby naprawy nie skutkują. Stąd też zamiast tracić zbędny czas lepiej od razu wybrać telefon do naszej firmy oferującej lawety w Krakowie i okolicy. Tak naprawdę bowiem nie zawsze główną przyczyną musi być rozładowany akumulator.

 

 

Czy to zawsze wina  akumulatora?

 

 

Owszem jeżeli tak jest nasz pracownik, który dojeżdża pod wskazany przez klienta adres podłącza akumulator do swojego samochodu, a następnie go ładuje. Zdarza się jednak czasami, że winne są inne elementy ukryte pod maską samochodu. Dzięki dużej wiedzy nasi fachowcy wykonujący usługę lawetą w Krakowie potrafią się szybko rozprawić w takimi usterkami, a właściciel auta już po krótkiej chwili może ruszać w trasę.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
1 + 0

Sprawne uruchamianie awaryjne samochodów

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że dla wielu Państwa niezwykle ważny jest czas. Gdy auto nie chce odpalić, a Wy śpieszycie się do pracy czy w inne miejsce nie w głowie Wam długie godziny spędzone u mechanika. W takiej sytuacji najlepszym wyjściem jest skorzystanie z naszej oferty awaryjnego uruchamiania samochodów. Po zgłoszeniu przez klienta chęci pomocy wysyłamy na miejsce jednego z pracowników. Dzięki temu, że oferujemy usługę lawetowania przez 24h zarówno w Krakowie jak i całej okolicy możemy pomagać naszym klientom przez całą dobę i siedem dni w tygodniu.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY