LAWETA.KRAKOW.PL

LAWETA KRAKÓW I OKOLICE 24H

Transport pojazdów

ZADZWOŃ TERAZ
503 102 375

TRANSPORT POJAZDÓW

laweta całodobowo z Krakowa

Przewóz samochodów i innych pojazdów z innego państwa do Polski wymaga odpowiedniego przygotowania, znajomości przepisów, a także właściwego zaplecza technicznego. Stąd też samodzielny transport samochodu z zagranicy jest dość kłopotliwym zajęciem. Na szczęście mieszkańcy Krakowa mogą być spokojni, gdyż nasza firma nie tylko oferuje usługę lawetą na terenie miasta, ale także umożliwia właśnie skorzystanie z opcji transportu pojazdów z zagranicy.

 

  • Jesteśmy dostępni 24 na dobę
  • Lawetowanie samochodów nowych
  • Posiadamy wysokiej jakości sprzęt
  • Fachowa i expresowa pomoc
  • Drobne naprawy na drodze
  • Awaryjne uruchamianie samochodów

 

 

 

skontaktuj się »

Naszym atutem jest duże doświadczenie i spora wiedza, dlatego też do każdego zlecenia transportu samochodu z innego państwa przygotowujemy się w sposób indywidualny i dokładny. Dodatkowo dbamy o każdy szczegół takiego przedsięwzięcia, dlatego cała misja kończy się zawsze powodzeniem. Przykładamy dużą wagę do bezpieczeństwa transportowanego pojazdu stąd też zawsze odpowiednio go zabezpieczamy na czas podróży.

 

 

Bezpieczeństwo i zgodność z prawem

 

 

Dzięki temu, że nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt cały proces odbywa się nie tylko bezpiecznie, ale także zgodnie z prawem. Na co dzień działamy prężnie przez 24 h na dobę, a usługę lawetowania kierujemy do kierowców z Krakowa i jego okolic. W przypadku transportu samochodów na terenie kraju jak i z zagranicy jesteśmy otwarci na współpracę z każdym kto szuka wygody i komfortu za rozsądne pieniądze.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
5 + 10

Jakie pojazdy transportujemy i gdzie działamy?

Najczęściej zajmujemy się transportowaniem samochodów osobowych, ale oczywiście jesteśmy także w stanie zadbać o bezpieczny przewóz motocykla czy innych pojazdów. Wybierając telefon do naszej firmy oferującej lawety w okolicach Krakowa możecie Państwo dowiedzieć się znacznie więcej szczegółowych informacji na ten temat. Oferujemy zarówno transport samochodów na terenie kraju jak i zagranicą co oznacza, że z naszą pomocą możecie sprawnie i szybko sprowadzić auto z dowolnego kraju. Usługę lawetowania świadczymy na co dzień w Krakowie i okolicy, a naszym autem jest to, że działamy całodobowo. Stąd też o każdej godzinie i porze dnia czy nocy można się z nami skontaktować w celu ustalenia szczegółów transportu.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY