LAWETA.KRAKOW.PL

LAWETA KRAKÓW I OKOLICE 24H

Drobne naprawy na drodze

ZADZWOŃ TERAZ
503 102 375

Drobne naprawy na drodze

POMOCY DROGOWEJ W KRAKOWIE i okolicach

Samochody, a także inne pojazdy mogą dość często ulegać niespodziewanym awariom i uszkodzeniom. Tak naprawdę nie trzeba nawet brać udziału w wypadku by auto nagle odmówiło posłuszeństwa. Przyczyn może być wiele i w rzeczywistości nie tylko stare, ale i nowe samochody mogą nagle rozkraczyć się na środku drogi. Co w takiej sytuacji można zrobić? Wykręcić telefon do naszej firmy, która świadczy usługę lawetą na terenie całego Krakowa, a także okolic.

 

  • Przebicie opony i konieczność jej wymiany;
  • Przegrzanie chłodnicy i unieruchomienie silnika;
  • Brak paliwa;
  • Świecenie krytycznej kontrolki bezpieczeństwa.

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

skontaktuj się »

Jedną z naszych ciekawszych usług jest usuwanie niewielkich usterek na drodze. W praktyce oznacza to, że kierowca, który napotkał na problem z autem może zgłosić chęć skorzystania z pomocy naszej firmy. Już po kilku minutach jeden z naszych specjalistów wyjeżdża, więc w teren by na miejscu zdarzenia usunąć awarię. Wszystko to dzieje się dość szybko i sprawnie, a czas naprawy zależny jest oczywiście od rodzaju i stopnia uszkodzenia.

 

 

Usuwamy drobne usterki na drodze

 

 

Naszym celem jest zapewnienie komfortu i bezpieczeństwa naszym klientom, dlatego działamy sprawnie i zgodnie z przepisami. Oczywiście jeżeli dane auto nie nadaje się do dalszego ruchu oferujemy także usługę lawetą na terenie Krakowa. Oprócz tego działamy także w całej okolicy tego wspaniałego miasta.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 2

skontaktuj się z nami już teraz! Praca przez całą dobę!

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że drobne awarie samochodowe mogą zdarzyć się o każdej porze dnia i nocy, dlatego też nasze usługi lawetą świadczymy w Krakowie przez 24h na dobę. Naszym celem jest szybka i skuteczna praca, dlatego wszystkie naprawy na drodze wykonujemy starannie, a jednocześnie sprawnie by oszczędzić Państwa czas. Nasza firma lawetująca całodobowo w Krakowie i okolicy posiada specjalistyczny sprzęt i narzędzia, które służą nam do usuwania wszelkich usterek w samochodach i innych pojazdach. Oprócz tego nasi pracownicy to wykwalifikowane osoby, które posiadają dużą wiedzę i doświadczenie, dlatego świetnie radzą sobie z usuwaniem różnego rodzaju uszkodzeń i usterek. Dzięki szybkiej naprawie kierowca może już po krótkim czasie ruszać w dalszą trasę sprawnym autem.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY