LAWETA.KRAKOW.PL

LAWETA KRAKÓW I OKOLICE 24H

Holowanie samochodów

ZADZWOŃ TERAZ
503 102 375

Holowanie samochodów

POMOCY i holowanie samochodów W Krakowie

Uszkodzone w wypadku auto lub takie, które uległo niespodziewanej awarii nierzadko okazuje się być niezdatne do dalszego ruchu. W takich sytuacjach kierowcy poruszający się na terenie Krakowa oraz okolic mogą skorzystać z wygodnej i rozsądnej opcji jaką jest usługa lawety. Nasza firma od lat świadczy takie usługi, dlatego poszczycić możemy się dużym doświadczeniem oraz sporą wiedzą i umiejętnościami. Jednym z naszych głównych zadań jest holowanie pojazdów. Usługa ta sprawdza się zwłaszcza w przypadku wypadków drogowych czy też poważniejszych awarii samochodów.

 

  • Transportu pojazdów
  • Holowania pojazdów
  • Zmiany koła
  • Drobnych napraw na drodze
  • Dowozu paliwa
  • Awaryjnego uruchamiania samochodu

 

 

skontaktuj się »

Ze względu na zachowanie bezpieczeństwa jak też przestrzeganie przepisów prawnych do holowania pojazdów wykorzystujemy jedynie profesjonalny sprzęt i narzędzia. Oczywiście lawetujemy samochody, które nie nadają się do dalszej jazdy, a naszym celem jest ich jak najszybsze odstawienie do warsztatu mechanicznego. Tak naprawdę to sam klient decyduje o tym, gdzie i kiedy mamy odholować auto. Wystarczy wybrać telefon do naszej firmy oferującej lawety w Krakowie by już po krótkim czasie móc cieszyć się bezpiecznym holem samochodu do wybranego miejsca.

 

 

Jak wygląda holowanie pojazdów w praktyce?

 

 

Może to być zarówno nasz własny jak i dowolny inny warsztat mechaniczny. Dojazd na miejsce zdarzenia zajmuje nam zazwyczaj kilkanaście minut choć jest to zawsze zależne od pory dnia i natężenia ruchu. Naszym atutem jest to, że działamy na terenie miasta, ale także całej okolicy. Stąd też nawet jeśli wypadek zdarzył się poza granicami Krakowa – nasz zespół świadczący usługę lawety przez 24 h jest gotowy do niesienia pomocy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
1 + 7

Holowanie pojazdów przez całą dobę

Wypadki i kolizje drogowe, a także awarie samochodów mogą zdarzyć się o każdej porze dnia i nocy. Ze względu na to nasza firma działa bez przerwy by zawsze być w gotowości do udzielenia wsparcia. Nasza firma, która świadczy usługę lawety na terenie Krakowa i okolicy otwarta jest całodobowo co znacznie zwiększa komfort i wygodę kierowców. Dla nas nie ma żadnych ograniczeń – każda pora dnia czy nocy jest dobra by wyjechać z pomocą na drogę.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY