LAWETA.KRAKOW.PL

LAWETA KRAKÓW I OKOLICE 24H

Firma

ZADZWOŃ TERAZ
503 102 375

KILKA SŁÓW O NASZEJ FIRMIE

Usługi lawetą z szybką i przyjazną obsługą!

 

Nasze miasto znajduje się w tej części kraju, która stanowi jeden z najważniejszych węzłów komunikacyjnych w kraju. Podczas przejazdu przez to miasto bądź jego okolice nie muszą Państwo pozwalać na to, by jakakolwiek awaria na drodze opóźniła bądź przeszkodziła w obranych planach.

 

Aby zminimalizować możliwość wystąpienia takich sytuacji do zera – zachęcamy wszystkich Państwa do zapamiętania numeru do naszej pomocy drogowej. Jesteśmy do usług, zawsze tam, – gdzie jest to na drodze potrzebne. Bez względu na to, o jakiej sytuacji kryzysowej związanej z problemami na trasie w Krakowie mowa – z całym swoim doświadczeniem, wyspecjalizowaną flotą i specjalistami jesteśmy po to, aby pomóc!

 

 

skontaktuj się »

Nagłe wypadki drogowe są frustrującymi niespodziankami, ale jak wszyscy wiemy – mogą zdarzyć się każdemu i zwykle mają miejsce w najgorszym momencie. Dlatego warto mieć zapisany do nas kontakt – wtedy będą Państwo mieć spokój ducha, że w razie czego jest ekipa fachowców, na którą można zawsze liczyć i to bez względu na to, czy chodzi o:

 

  • awaryjną wymianę opony
  • szybki dowóz paliwa
  • naprawa drobnej usterki w samochodzie
  • awaryjne otwieranie samochodu
  • usługi holowania
  • transport na terenie miasta i nie tylko

 

 

 

Przydatne profesjonalne usługi - Pomoc drogowa

 

 

Więc przykładowo, jeśli będą Państwo podczas podróży do naszego miasta potrzebować pomocy drogowej np. w ramach wymiany opon, będziemy tam tak szybko jak tylko do możliwe, po wykonaniu do nas telefonu. Tak samo, jeśli zabraknie Państwu paliwa w tych okolicach – warto mieć numer kontaktowy do naszej pomocy drogowej.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
10 + 4

DOCIERAMY NA MIEJSCE BŁYSKAWICZNIE!

Naszą flagową usługą są usługi holowania na żądanie – i zwykle jesteśmy udzielając je szybsi niż każda inna pomoc drogowa, miejmy jednak nadzieję, że nie będą musieli Państwo z tego skorzystać.

 

Pomoc drogowa i usługi transportowe – na nas można liczyć!

 

Nie pozostaje nam zatem nic innego, jak zaprosić Państwa serdecznie do skorzystania z naszej pomocy, jeśli tylko podczas podróży na terenie Małopolski zajdzie taka potrzeba. Staniemy na wysokości zadania w każdej sytuacji!

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY