LAWETA.KRAKOW.PL

LAWETA KRAKÓW I OKOLICE 24H

FAQ

ZADZWOŃ TERAZ
503 102 375

nasza lista faq

lista najczęściej zadawanych pytań

Jak mogę zgłosić się do Was po pomoc?

Najszybszą drogą zgłoszenia zdarzenia do naszej firmy jest wybranie numeru telefonu, który znaleźć można między innymi w internecie. Oczywiście możesz skontaktować się z nami także e-mailowo, ale gdy sytuacja jest nagła zalecamy skorzystanie z połączenia telefonicznego. Podczas rozmowy nasz pracownik przeprowadzi z Tobą wywiad i wyśle na miejsce odpowiednią osobę.

Gdzie odholujecie moje auto?

Po zgłoszeniu przez Ciebie chęci skorzystania z usługi holowania pojazdu na miejsce wysyłamy fachowca, który bezpiecznie holuje samochód pod wskazany przez Ciebie adres. To ty decydujesz, gdzie mamy odholować samochód. Może to być nasz warsztat lub ten wskazany przez Ciebie. Jeżeli nie masz ulubionego warsztatu nasz kierowca może zaproponować Ci nasz profesjonalny punkt.

Zatankowałem nieodpowiednie paliwo – co teraz?

Jeżeli zorientowałeś się, że w Twoim baku samochodowym znajduje się nieodpowiednie paliwo koniecznie zgaś silnik i zgłoś taki problem do naszej firmy. Do miejsca, w którym się aktualnie znajdujesz wyślemy specjalistę, który dowiezie właściwe paliwo i pomoże w usunięciu starego. Dowozimy paliwo wszędzie na terenie Krakowa i okolic.

Czy mogę skorzystać z Waszych usług w nocy?

Tak, nasza firma czynna jest przez całą dobę, dlatego bez względu na porę dnia i nocy możesz zgłosić chęć uzyskania pomocy. Nie ma dla nas znaczenia, która jest godzina – zawsze wysyłamy na miejsce odpowiedniego specjalistę. Nasza firma działa całodobowo, więc wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a pomożemy Ci nawet w środku nocy.

Moje auto nie chce odpalić czy dojedziecie pod wskazany adres?

Jeżeli zachodzi potrzeba dojechania pod wskazany przez klienta adres zawsze jak najszybciej wysyłamy tam naszego pracownika, który na miejscu diagnozuje problem i przyczynę braku zapłonu w aucie. Dojeżdżamy w dowolne miejsca na terenie Krakowa, a także okolic. Nie ma, więc znaczenia czy auto nie chce odpalić w centrum miasta czy na obrzeżach.

Jaka jest cena transportu auta z zagranicy?

Cena transportu samochodu z zagranicy do Polski jest zróżnicowana, a zależy przede wszystkim od dokładnej lokalizacji odbioru auta, a także rodzaju samochodu i usług dodatkowych. Ogólnie nasze ceny są bardzo przystępne i konkurencyjne, a ostateczny koszt takiej usługi ustalany jest zawsze indywidualnie w oparciu o ilość kilometrów czy inne szczegóły.

Ile czasu trzeba czekać na dojazd holownika?

Zawsze jak najszybciej wysyłamy na miejsce zdarzenia holownik, który ma na celu bezpieczne odholowanie Twojego auta w dane miejsce. Zazwyczaj sam dojazd holownika zajmuje około kilkunastu minut jednak jest to zależne od wielu czynników takich jak natężenie ruchu czy pora dnia oraz pogoda – może wpłynąć to na wydłużenie lub skrócenie czasu dojazdu.

Czy usuwacie usterki na drodze/miejscu awarii?

Tak, zajmujemy się wykonywaniem drobnych napraw na drodze. Jeżeli, więc Twoje auto odmawia współpracy i zauważyłeś pewną awarię zgłoś się do nas. Wysyłamy na miejsce specjalistę, który dojeżdża pod wskazany przez Ciebie adres, a następnie przystępuje do zdiagnozowania problemu i wykonuje niezbędne do wyeliminowania awarii czynności.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
4 + 2

masz jakieś sugestie do faq? napisz do nas

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY