LAWETA.KRAKOW.PL

LAWETA KRAKÓW I OKOLICE 24H

Dlaczego my?

ZADZWOŃ TERAZ
503 102 375

DLACZEGO WŁAŚNIE MY?

FLOTA NOWOCZESNYCH POJAZDÓW

Nasza firma od wielu lat działa w sektorze pomocy drogowej, dlatego też możemy poszczycić się bardzo dużym doświadczeniem oraz wiedzą. Ze względu na dobro naszych klientów do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny i precyzyjny. Wielkim atutem naszej firmy świadczącej usługi lawety w Krakowie i okolicy jest to, że oferujemy bardzo rozsądne i przystępne na każdą kieszeń ceny.

 

 

Wśród oferowanych usług znaleźć można między innymi:

  • Transportu samochodów
  • Drobne naprawy na drodze
  • Holowanie

 

 

skontaktuj się »

Dlaczego to właśnie my jesteśmy najlepsi na rynku?

Niski koszt usług idący w parze z wysoką jakością to nie wszystko co skrywa nasza oferta. Dodatkowo nie ograniczamy się jedynie do działania w samym Krakowie. Otóż świadczymy usługę lawetowania przez 24h nie tylko w Krakowie, ale i całej okolicy. Oznacza to, że nawet mieszkańcy okolicznych miejscowości mogą skorzystać z naszej pełnej oferty.

 

 

LAWETA KRAKÓW - ZESPÓŁ DOŚWIADCZONYCH EKSPERTÓW

 

 

Nasza oferta jest na tyle szeroka, że każdy klient ma szansę znaleźć interesującą go usługę. Chcąc skorzystać z jednej z nich wystarczy wybrać numer telefonu do naszej firmy, która lawetuje auta na terenie całego Krakowa i okolicy. Po zgłoszeniu zdarzenia jednemu z naszych pracowników można w krótkim czasie spodziewać się dojechania profesjonalnej ekipy pod wskazany adres. Oczywiście wcześniej nasz pracownik dokładnie analizuje problem by móc dopasować specjalistę do danego zadania.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

ZGŁOŚ SIĘ DO NAS POPRZEZ FORMULARZ! ODDZWONIMY!
2 + 0

DOCIERAMY DO MIEJSCE BŁYSKAWICZNE!

Inne zalety

Doświadczenie i profesjonalne podejście to cechy charakterystyczne naszej firmy. Naszą zaletą jest również to, że działamy codziennie przez całą dobę. Świadczymy usługi lawetą całodobowo na terenie Krakowa, dlatego też nie ma znaczenia jaka jest pora dnia czy nocy – zawsze jesteśmy otwarci na niesienie pomocy. Ponadto oferując usługę transportu aut nie ograniczamy się jedynie do naszego kraju, ale oferujemy również przewóz samochodów z zagranicy. Na całym etapie takiego zadania przestrzegamy zasad bezpieczeństwa oraz prawa. Jesteśmy firmą rzetelną i godną zaufania, a potwierdzeniem tego są rzesze zadowolonych klientów.

PARTNERZY

NASI STRATEGICZNI PARTNERZY